Наші випускники

Любомир Зубрицький

Освітній рівень: Доктор філологічних наук

Місце роботи: Голова Ради з питань конкурентоспроможності та директор сервісного центру для Європи авіакомпанії «Австрійські авіалінії»

Тетяна Буйницька

Освітній рівень: Кандидат філологічних наук

Рік закінчення: 1949

Місце роботи: Львівський університет

Посада: доцент кафедри німецької філології

Випускова кафедра: німецької філології

Посилання: Закінчила ЛНУ імені Івана Франка в 1949 р. Працювала лаборантом (1949 –1951), асистентом (1951-1962), старшим викладачем кафедри німецької філології. Захистила кандидатську дисертацію “Мовностилістичні засоби гумору та сатири в публіцистиці Е. Е. Кіша” (1967).
З 1971 р. доцент кафедри німецької філології; декан факультету іноземних мов (1968 –1980); відзначена державними нагородами (медалі,грамоти Міністерства вищої освіти України).
Працювала заступником голови, вченим секретарем Спеціалізованої ради по захисту дисертацій, тепер є членом цієї ради, а також членом редколегії всеукраїнського збірника “Іноземна філологія”, наукового “Вісника” факультету, журналу “ DaFiU“.
Читає теоретичний курс стилістики німецької мови та спецкурси з лінгвостилістики і сучасної німецької літератури; керує роботою аспірантів, підготувала 8 кандидатів філологічних наук.

Олег Романишин

Освітній рівень: Магістр філології. Викладач двох іноземних мов та літератури

Місце роботи: Український, раніше радянський, шахіст, гросмейстер (1976)

Коментарі: Олег Михайлович Романишин (10 січня 1952, Львів) — український, раніше радянський, шахіст, гросмейстер (1976). Переможець командного чемпіонату світу 2001 року (у складі збірної України). Філолог, закінчив Львівський державний університет.

Його рейтинг станом на січень 2016 року — 2460 (1160-е місце у світі, 69-е в Україні).
У 1978 році з рейтингом 2610 очок посідав 11 місце серед найкращих шахістів світу. Протягом 1976-1978 років мав найвищий рейтинг серед шахістів України.