Міжнародна співпраця

Відповідальні за міжнародну співпрацю

Заступник декана з міжнародної співпраці – Іващишин О. М. ivasho@gmail.com
Кафедра англійської філології – Потятиник О. О. ulianapo@gmail.com
Кафедра німецької філології – Крайник О. В. Olha.Kraynyk@lnu.edu.ua
Кафедра французької філології – Маєвська О. Т. mayevska@hotmail.com
Кафедра контрастивної лінгвістики і перекладу імені Григорія Кочура – Савчин В. Р. vrsavchyn@ukr.net
Кафедра міжкультурної комунікації та перекладу – Бораковський Л. А. lubko2005@ukr.net
Кафедра класичної філології – Зубченко С. В. svjatik_zu@meta.ua
Кафедра світової літератури – Мацевко-Бекерська Л. М. lmacevko@ukr.net
Кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів – Арцишевська А. Л. artsysh@gmail.com
Кафедра іноземних мов для природничих  факультетів – Яхонтова Т. В. tyakh@yahoo.com

Міжнародні партнери і проекти

1. Otto Friedrich University(Bamberg, Germany). Dr. Andreas Weihe, E-mail: andreas.weihe@uni-bamberg.de
2. Institute of Slavic Studies, Vienna University(Vienna, Austria). Prof. Alois Woldan, E-mail: alois.woldan@univie.ac.at
3. University College of Teacher Education in Vienna (Vienna, Austria). Dr. Thomas Bauer E-mail: international.office@phwien.ac.at
4. University of Ulm (Ulm, Germany). Prof. Richard Brunner, E-mail: richard.brunner@extern.uni-ulm.de
5. Friedrich-Alexander University (Erlangen, Germany). Prof. Dirk Niefanger, E-mail: dirk.niefanger@fau.de
6. University of Wurzburg (Wurzburg, Germany). Prof. Josef Wilhelm, E-Mail: josef.wilhelm@uni-wuerzburg.de
7. Jagiellonian University (Krakow, Poland). Prof. Zofia Berdychowska, E-mail: zofia.berdychowska@uj.edu.pl
8. Rzeszow University (Rzeszow, Poland). Prof. Zofia Bilut-Homplevich, E-mail: zbilut@wp.pl
9. Hanns Seidel Foundation (Munich, Germany). Prof. Hans-Peter Niedermeier, E-mail: niederm@hss.de
10. DAAD IC in Kyiv. Dr. Gisela Zimmermann, E-mail: info@daad.org.ua
11. Goethe-Institut in Ukraine. Dr. Susanne Becker, E-mail: susanne.becker@kiew.goethe.org
12. OeAD in Ukraine. Mag. Andreas Venninher, E-mail: oek@franko.lviv.ua
13. IDV. Prof. Marianne Hepp, E-mail: marianne.hepp@unipi.it
14. Teacher Training College Carinthia – Viktor Frankl Hochschule (Klagenfurt, Austria). Mah. Dr. Pia-Maria Rabensteiner, E-mail pia-maria.rabensteiner@ph-kaernten.ac.at
15. University of Applied Sciences in Nysa (Nysa, Poland). Mag. Anna Opalka, E-mail: anna.opalka@pwsz.nysa.pl
16. Aristotle University (Thessaloniki, Greece)
17. Federation of Exchanges France-Ukraine and Association “Exchanges-Shampan Burgundy-Ukraine”
18. Association POLIS PLUS (Reon, France)
19. University of Debrecen (Debrecen, Hungary). Prof. Klara Papp, E-mail: papp.klara@arts.unideb.hu
20. Technical University of Cluj-Napoca(Cluj-Napoca, Romania). Prof. George Akim, E-mail: georgeachim@hotmail.com
21. University of Patras (Patras, Greece). Prof. Anna Roussou, Prof. Eleni Georgoudaki, E-mail: elgeorg@upatras.gr

Мобільність на основі Програми Erasmus+

КОНКУРСИ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+: КА 1 – НАВЧАЛЬНА КРЕДИТНА МОБІЛЬНІСТЬ ЗА УЧАСТЮ ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА / IVAN FRANKO NATIONAL UNIVERSITY OF LVIV – ERASMUS+ KEY ACTION 1: LEARNING MOBILITY OF INDIVIDUALS

 (про deadlines буде представлено інформацію на відповідних сайтах)

АВСТРІЯ

ГРЕЦІЯ

ЕСТОНІЯ

ІСПАНІЯ

  • Університет Валенсії(м. Валенсія) 2 студенти, 1 викладач, 1 адміністративний працівник. Тривалість проекту з 2017 до 2019 р.
  • Університет Кадіса(м. Кадіс) 2 бакалаври, 2 магістри, 2 аспіранти, 1 викладач. Тривалість проекту з 2015 до 2021 р.
  • Університет Деусто(м. Більбао) 2 студенти, 1 аспірант, 1 викладач. Тривалість проекту з 2015 до 2017 р.

ІТАЛІЯ

ЛАТВІЯ

ЛИТВА

НІДЕРЛАНДИ

  • Університет Гронінгена(м. Гронінген) 4 студенти/аспіранти, 1 адміністративний працівник. Тривалість проекту з 2017 до 2019 р.

НІМЕЧЧИНА

ПОЛЬЩА

ПОРТУГАЛІЯ

  • Університет Мінью(м. Брага) 4 студенти (бакалаври, магістри та аспіранти), 2 викладачі, 2 адміністративні працівники. Тривалість проекту з 2017 до 2019 року.

ТУРЕЧЧИНА

УГОРЩИНА

ФІНЛЯНДІЯ

  • Університет Турку(м. Турку) 2 бакалаври, 3 магістри, 1 аспірант, 3 викладачі. Тривалість проекту з 2016 до 2021 року.

ХОРВАТІЯ

  • Загребський університет(м. Загреб) 5 студентів (бакалаври, магістри, аспіранти), 4 викладачі. Тривалість проекту з 2016 до 2021 року.

ЧЕХІЯ

 

Новини та оголошення

Міжнародна діяльність факультету іноземних мов у 2018 р.

05.02.2019 | 12:02

Міжнародна діяльність факультету іноземних мов у 2018 р.

Читати »

Літня конференція Норвезького форуму з англійської мови для академічних цілей

27.01.2019 | 08:37

Літня конференція Норвезького форуму з англійської мови для академічних цілей

Читати »

Аспірантура на факультеті WELS (Великобританія)

27.01.2019 | 08:33

Аспірантура на факультеті WELS (Великобританія)

Читати »

Набір на інтенсивні курси німецької мови (рівні А1, А2, В1, В2 та С1)

25.01.2019 | 12:36

Набір на інтенсивні курси німецької мови (рівні А1, А2, В1, В2 та С1)

Читати »

Cтажування у Вармінському-Мазурському університеті

22.11.2018 | 14:12

Відповідно до умов проекту викладачі таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Факультет іноземних мов
2. Філологічний факультет
мають можливість пройти стажування у Вармінському-Мазурському університеті упродовж 5 днів у другому семестрі 2018/2019 н.р.

Читати »