Вітальне слово

Бораковський Любомир Адамович,

доцент кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, в.о. декана факультету іноземних мов

Вітаємо Вас на інтернет-сторінці факультету іноземних мов!

Викладання іноземних мов у Львівському університеті має добрі й давні традиції, які сягають у глибину віків, хоча як окрему адміністративну одиницю факультет іноземних мов було сформовано у 1950 році. На той час факультет складався із шести кафедр: англійської, німецької, французької, іспанської, класичної філології та зарубіжних літератур, які раніше входили до складу філологічного факультету.

Стратегічна програма розвитку факультету на 2020 – 2025 роки

Із 1959 року почала діяти загальноуніверситетська кафедра іноземних мов, яка забезпечує викладання іноземних мов, англійської та німецької, студентам не спеціальних факультетів.

Символіка факультету:

herb1  herb2
Герб: щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у ліве поле перетяте чотири рази на чорне, зелене, синє, червоне та золоте поля, на яких срібна вежа.
Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCML (1950 р.).
Під щитом синя девізна стрічка з гаслом золотом: POPULOS LINGUAE IUNGUNT.Хоругва: прямокутне полотнище складається з двох вертикальних рівновеликих смуг, у першій синій університетський символ, у другій, розділеній на 5 рівношироких горизонтальних смуг – чорну, зелену, синю, червону та жовту – стоїть біла вежа; по периметру йде темно-синя лиштва, на якій золотом вишито: вгорі – «ФАКУЛЬТЕТ», внизу – «ІНОЗЕМНИХ МОВ».Від прямокутного полотнища вниз ідуть три хвости (середній синій довший від двох інших – зелених), внизу яких вишиті золоті трисвічники з запаленими свічками.
5 кольорових смуг означають 5 континентів (Африку, Австралію, Европу, Америку та Азію).
Вежа алегорично символізує Вавилонську вежу.