Вітальне слово

soulym

Вітаємо Вас на інтернет-сторінці факультету іноземних мов!

Викладання іноземних мов у Львівському університеті має добрі й давні традиції, які сягають у глибину віків, хоча як окрему адміністративну одиницю факультет іноземних мов було сформовано у 1950 році. На той час факультет складався із шести кафедр: англійської, німецької, французької, іспанської, класичної філології та зарубіжних літератур, які раніше входили до складу філологічного факультету.

Із 1959 року почала діяти загальноуніверситетська кафедра іноземних мов, яка забезпечує викладання іноземних мов, англійської та німецької, студентам не спеціальних факультетів.

Символіка факультету:

herb1  herb2
Герб: щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у ліве поле перетяте чотири рази на чорне, зелене, синє, червоне та золоте поля, на яких срібна вежа.
Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCML (1950 р.).
Під щитом синя девізна стрічка з гаслом золотом: POPULOS LINGUAE IUNGUNT.

Хоругва: прямокутне полотнище складається з двох вертикальних рівновеликих смуг, у першій синій університетський символ, у другій, розділеній на 5 рівношироких горизонтальних смуг – чорну, зелену, синю, червону та жовту – стоїть біла вежа; по периметру йде темно-синя лиштва, на якій золотом вишито: вгорі – «ФАКУЛЬТЕТ», внизу – «ІНОЗЕМНИХ МОВ».Від прямокутного полотнища вниз ідуть три хвости (середній синій довший від двох інших – зелених), внизу яких вишиті золоті трисвічники з запаленими свічками.
5 кольорових смуг означають 5 континентів (Африку, Австралію, Европу, Америку та Азію).
Вежа алегорично символізує Вавилонську вежу.