ЛІТЕРАТУРНА КЛАСИКА У КІНЕМАТОГРАФІЇ

Тип: На вибір студента

Кафедра: англійської філології

Навчальний план

СеместрКредитиЗвітність
103Залік

Лекції

СеместрК-сть годинЛекторГрупа(и)
1018доцент Войтюк С. М.Іна51М, Іна-52М,

Практичні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
1018Іна-52Мдоцент Войтюк С. М.
Іна51Мдоцент Войтюк С. М.

Опис курсу

Мета курсу – надання слухачам можливості поглибити знання про англомовну літературну класику та її кінематографічну адаптацію провідними режисерами (Alfred Hitchcock, David Lean, etc) за участі зірок кіномистецтва різних часів (Audrey Hepburn, Sophia Loren, Elizabeth Taylor, Paul Newman, Julie Andrews, Ron Moody, etc).  які нагороджені високими відзнаками премії Оскар. До вивчення пропонуються фільми від початку розвитку кінематографії у 1940х роках («Буреверхи», 1939; «Розвіяні вітром», 1939) до новітніх часів («Молода Вікторія», 2009; «Великий Гетсбі», 2013).

Завдання курсу  –  актуалізація і удосконалення практичних навичок слухачів сприймати, аналізувати, презентувати та обговорювати запропонований обсяг матеріалу у контексті тематичної прагматики спецкурсу.

Тематика курсу містить 35 позицій, розрахованих на 36 академічних годин, і охоплює матеріал про зaгальні характеристики розвитку кінематографії та зміст  літературних творів, на основі яких відзнято фільми.  Окрема увага приділяється  питанням музичного оформлення, текстам пісень, нагородам, рімейкам.