Криваль Юлія Віталіївна

Наукові інтереси

сучасна методика викладання іноземних мов, психо- та прагмалінгвістика, технології розвитку критичного мислення та аналітичних здібностей, англійська мова у сфері ІТ

Публікації

Біографія

2009-2014 – студентка кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка.

2013 – отримала відзнаку Вченої ради Університету за відмінне навчання, дбайливе ставлення до української мови, популяризацію української культури та за активну громадянську позицію.

2013-2014 – студентка інституту англістики та американістики філософського факультету ІІ Гумбольдтського університету Берліна (Німеччина) у рамках міжнародної програми співпраці та мобільності Erasmus Mundus.

2014 – відібрана фіналістка програми навчального обміну в Університеті Масарика (Брно, Чехія) від фонду Міністерства освіти Чехії (змушена відмовитися від гранту).

З 2016 – асистент кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура Львівського національного університету імені Івана Франка.

Розклад