Сухорська Наталія Ігорівна

Наукові інтереси

Перекладознавство, методика викладання іноземної мови

Публікації

  1. Сухорська Н.І. Андрій Сухорський: шлях до вершин майстерності / Сухорська Н.І. // Матеріали науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Духовно-моральні цінності епохи в еквіваленті естетичної творчості: історія та сучасність». – Львів. – 2016. с.58.
  2. Сухорська Н.І. Уявні (фальшиві) друзі перекладача та проблеми їх перекладу / Сухорська Н.І. // Матеріали науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Суспільно-культурний вимір творчості: актуальна форма та больові точки нації». – Львів. – 2015. – с.11-12.
  3. Сухорська Н.І. Синтез архітектури і скульптури / Сухорська Н.І. //  Образотворче мистецтво. – Київ.– 2012. №3-4.  – с.64-65

Біографія

У 1995 році закінчила Львівську загальноосвітню середню школу № 80 з поглибленим вивченням іспанської мови  і вступила на факультет іноземних мов (спеціальність „Іспанська мова та література”) Львівського державного університету імені Івана Франка.

У 1998 році – отримала диплом DELE (Diploma de español como lengua extranjera).

В липні 1999 навчалась на курсах іспанської мови та культури в літній школі при Universidad Complutense в Мадриді

У 2000 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка.

З 2000 року по сьогоднішній день викладач іспанської мови Львівської національної академії мистецтв

З березня 2018 по сьогоднішній день асистент кафедри французької філології Львівського національного університету ім.І.Франка

Різне

Конференції:

  1. Участь в науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Концептуальні дискусії у мистецьких практиках: ідея, форма, інтерпретація», Львів, 2018 р.
  2. Участь в науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Мистецький процес у новій культурно-цивілізаційній реальності: сталі цінності та подолання стереотипів», Львів, 2017 р.
  3. Участь в науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Духовно-моральні цінності епохи в еквіваленті естетичної творчості: історія та сучасність», Львів, 2016 р.
  4. Участь в науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Суспільно-культурний вимір творчості: актуальна форма та больові точки нації», Львів, 2015р.

Упорядник Книги-альбому «Андрій Сухорський: Скульптура в дереві». – Львів – 2016.

Розклад