Новини

Семінар для вчителів німецької мови на тему: “Цінності та формування цінностей на уроках німецької мови”

13.12.2018 | 09:02

11-12 грудня 2018 року у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка пройшов семінар з підвищення кваліфікації вчителів німецької мови шкіл сільських регіонів, який організовували Асоціація українських германістів і кафедра міжкультурної комунікації та перекладу факультету іноземних мов за підтримки Фонду імені Ганса Зайделя. Семінар було присвячено питанням методики і дидактики викладання німецької мови як іноземної. В заході взяло участь 15 учителів з Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Черкаської, Одеської, Львівської, Донецької, Хмельницької, Волинської та Тернопільської областей.
Мета семінару – формування у вчителів знань...

Cтажування у Вармінському-Мазурському університеті

22.11.2018 | 14:12

Відповідно до умов проекту викладачі таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Факультет іноземних мов
2. Філологічний факультет
мають можливість пройти стажування у Вармінському-Мазурському університеті упродовж 5 днів у другому семестрі 2018/2019 н.р.