Новини

Всеукраїнська науково-методична майстерка з іспанської мови

02.10.2019 | 22:50

11 жовтня 2019 року кафедра французької філології за участю видавництва SM (Іспанія) та Асоціації Іспаністів України проводить Всеукраїнську науково-методичну майстерку в рамках святкування Національного свята Іспанії (Día de Hispanidad) у Палаці Мистецтв.
Метою заходу є підтримка і розвиток іспаномовної освіти у навчальних закладах України. До участі в обговоренні питань викладання іспанської мови через комунікативний та ігрові аспекти, закріплення та практичного застосування вмінь та навичок запрошені вчителі та викладачі середніх та вищих навчальних закладів з усієї України. Координатор видавництва SM п. Пілар Ґарсія...

Читати »

Запрошуємо на Всеукраїнську наукову конференцію „ Національна пам’ять у філології: перекладознавчі читання на пошану Роксолани Петрівни Зорівчак”,

10.10.2019 | 11:03

Маємо честь запросити Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції
„ Національна пам’ять у філології:
перекладознавчі читання на пошану Роксолани Петрівни Зорівчак”,
яка відбудеться 7 – 8 листопада 2019 року.
Деталі у додатку.

Читати »

XI Міжнародні Чичерінські читання ” Світова література в літературознавчому дискурсі ХХІ ст.

08.10.2019 | 13:11

Кафедра світової літератури Львівського національного університету ім. І. Франка 3-4 жовтня 2019 р. провела ХІ Міжнародні Чичерінські читання “Світова література в літературознавчому дискурсі ХХІ ст.”до 80-річчя кафедри світової літератури”.  З-поміж 50 учасників читань були представники Азербайджану, Білорусі, Республіки Польща, Російської федерації та  15-ти міст України.
З вітальним словом від ректорату університету виступив проректор Володимир Качмар; учасників читань привітала від імені декана факультету іноземних мов професора Володимира Сулима заступниця декана з наукової роботи доцентка Ліна Глущенко.
Під час роботи Читань відбулися два пленарні...

Читати »

Відкрито доступ до Міжнародної повнотекстової бібліографії MLA!

08.10.2019 | 09:17

 З 1 жовтня до 30 листопада 2019 року для викладачів і студентів університету відкрито тестовий доступ до міжнародної повнотекстової бази даних (бібліографії) MLA (MLA International Bibliography with Full Text) інформаційної компанії EBSCO-Publishing (США).

Читати »