Новини

Консультаційні семінари з підготовки до Кембриджських іспитів FCE рівня В2

05.10.2017 | 18:29

Центр англомовної академічної комунікації та Агенція іноземних мов Наталії Дячук “Руна” запрошують викладачів та студентів університету на  консультаційні семінари з підготовки до Кембриджських іспитів FCE рівня В2,
що відбуватимуться щосереди о 15.00 в ауд. 237 головного корпусу.

Читати »

До уваги студентів факультету іноземних мов!

04.10.2017 | 16:25

У зв’язку із вивільненням бюджетних місць, можна подати заяви на такі вакантні місця відповідно до курсу:
ІІІ курс – 4 місця
IV курс – 5 місць
V курс (магістр) – 2 місця
VІ курс (магістр) – 3 місця
 
Витяг з «Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення у Львівському національному університеті імені Івана Франка»
До участі у конкурсі на вакантні місця державного замовлення допускають студентів, які не мають заборгованості з оплати за навчання.
(Перелік документів, які необхідно подати):
– заяву на ім’я Ректора Університету;
– копію залікової книжки;
– копії документів, що підтверджують належність...

Читати »

24-а конференція спілки германістів України

04.10.2017 | 10:11

29-30 вересня 2017 року викладачі кафедри взяли учать у 24-ій конференції спілки германістів України, яка відбулась у Чернівецькому Національному університеті. З доповідями виступили проф. Максимчук Б.В. та доц. Петращук Н.Є. ( Компліментне висловлювання як комунікативний дискурс), доц. Мідяна Т.М.  (Де проходить межа між риторикою і лінгвістикою?). Доц. Петращук Н.Є. взяла участь в розробці і презентації міжнародного проекту “Login 3” – підручник з німецької для студентів – германістів вузів України.

Читати »

Міжнародний колоквіум молодих германістів

04.10.2017 | 10:10

24-26 квітня кафедра німецької філології разом із кафедрою міжкультурної комунікації і перекладу у співпраці із фондом ім. Г. Зайделя (Мюнхен) провели міжнародний колоквіум молодих германістів, в якому взяли участь аспіранти вузів Харкова,  Вроцлава, Відня Херсона, Львова, Києва, Сум, Чернівців, Кропивницького, Вінниці, Житомира, Маріуполя, Миколаєва.

Читати »