16-а Міжнародна конференція вчителів німецької мови (IDT-2017)

03.10.2017 | 17:00

31 липня – 4 серпня 2017 року в швейцарському місті Фрібур (Fribourg) відбулася 16-а Міжнародна конференція вчителів німецької мови (IDT-2017), яка зібрала близько 1700 учасників із понад 100 країн світу.

Кафедру міжкультурної комунікації та перекладу Львівського національного університету імені Івана Франка на цьому найбільшому форумі вчителів німецької мови у світі представила професор Алла Паславська, яка взяла участь у загальних зборах представників національних спілок вчителів німецької мови та керувала секцією з граматики.

Крім того, з доповідями у межах секційних засідань фахової програми виступили доцент Христина Дяків (секція з лінгвокраїнознавства) та асистент Оксана Мольдерф (секція з перекладу та мовного посередництва).