День абітурієнта

25.03.2018 | 08:32

24.03.2018 на факультеті іноземних мов було проведено День абітурієнта. З інформацією про правила прийому до ЛНУ імені Івана Франка виступила заступник декана з міжнародної співпраці доцент Іващишин О. М. У зустрічі з абітурієнтами також взяли участь доцент кафедри французької філології Піскозуб З. Ф. та асистент кафедри класичної філології Зубченко С. В. Абітурієнти дізнались про спеціальності та спеціалізації, за якими студенти можуть здобувати знання, навчаючись на факультеті, умови вступу, можливість стажувань студентів за кордоном тощо. Окрім того, абітурієнти ознайомились з історією факультету та кафедр, особливостями навчального процесу та використанням новітніх методик, які відповідають основній меті роботи факультету – забезпеченню високих освітніх і наукових стандартів та підготовці висококваліфікованих фахівців у сфері викладання іноземних мов і контрастивної лінгвістики. День абітурієнта пройшов у приємній та доброзичливій атмосфері.