До уваги студентів факультету іноземних мов!

04.10.2017 | 16:25

У зв’язку із вивільненням бюджетних місць, можна подати заяви на такі вакантні місця відповідно до курсу:

ІІІ курс – 4 місця

IV курс – 5 місць

V курс (магістр) – 2 місця

VІ курс (магістр) – 3 місця

Витяг з «Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення у Львівському національному університеті імені Івана Франка»

До участі у конкурсі на вакантні місця державного замовлення допускають студентів, які не мають заборгованості з оплати за навчання.

(Перелік документів, які необхідно подати):

– заяву на ім’я Ректора Університету;

– копію залікової книжки;

– копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);

– довідку про склад сім҆ї та довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім҆ї (за необхідності);

– копії документів, що підтверджують активну участь студента у науковому або громадському житті: грамоти, дипломи, подяки, нагороди тощо (за наявності).

(Документи приймаємо до 16. 10. 2017 р.)

Студентська рада факультету

Декан