Літературні пікніки кафедри світової літератури

20.09.2019 | 12:36

Дві теплі вересневі суботи поспіль студенти другого курсу факультету іноземних мов мали змогу поринути у світ літератури поза аудиторними заняттями. Зусиллям доцента кафедри світової літератури Мельник Діани Миколаївни та за спонсорської підтримки IT-компанії Mag.Pay.Labs LTD, яка співпрацює з ЛНУ ім. І.Франка із встановлення університетського додатку LNU APP було проведено два літературні заходи, спрямовані на стимулювання зацікавлення студентами літературою різних епох. 7 вересня 2019 року студенти взяли участь у пізнавальному квесті Львовом, який закінчився літературним квізом у ландшафтному парку Знесіння. Справжнім сюрпризом для учасників стала нагода доторкнутися до справжньої історії. В рамках програми «Дні європейської спадщини» представники Клубу історичної реконструкції «Чорна галич» влаштували на території парку лицарський табір. Літературний квіз завершився перемогою команди «Мескники», яка у другому раунді випередила команду “Орфей”.

14 вересня 2019 року відбувся літературний пікнік, темою якого була поезія англійського сентименталізму. Студенти мали змогу прослухати короткий вступ до поняття сентименталізму та особливостей сентиментальної поезії, декламувати обрану індивідуально поезію в оригіналі та порівнювати переклади на інші мови, передусім німецьку та українську.

Заразом протестували нове технічне забезпечення для покращення якості викладання та взаємодії зі студентами.