Міжнародний колоквіум молодих германістів

04.10.2017 | 10:10

24-26 квітня кафедра німецької філології разом із кафедрою міжкультурної комунікації і перекладу у співпраці із фондом ім. Г. Зайделя (Мюнхен) провели міжнародний колоквіум молодих германістів, в якому взяли участь аспіранти вузів Харкова,  Вроцлава, Відня Херсона, Львова, Києва, Сум, Чернівців, Кропивницького, Вінниці, Житомира, Маріуполя, Миколаєва. Виголошення доповіді свідчить про широкий спектр наукових досліджень молодих германістів в галузі когнітивної, комунікативної та функціональної лінгвістики, літературознавства і мовознавства, художнього перекладу та сучасної методики і дидактики. Всіх доповідачів об’єднує пошук нових методів наукових досліджень, які б дали можливість представити традиційні проблеми германістики у мовному ракурсі.