Презентація книги «Літературно-джазові імпровізації»

01.10.2019 | 10:59

4 жовтня 2019 року о 12:00 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться презентація книги «Літературно-джазові імпровізації». Це книга інтермедіальних студій, що об’єднала наукові літературознавчі й музикознавчі дослідження з теми джазу в художній літературі. Видання вміщує понад двадцять статей науковців про поетику джазової літератури, історію та естетику джазу, а також джазову поезію, есеїстку та інтерв’ю із джазовими виконавцями.

Проєкт видання колективної монографії про джаз як інтермедіальний феномен ініціювала професорка кафедри німецької філології Світлана Маценка.
Книга побачила світ у видавництві «Срібне слово».
У презентації візьмуть участь: авторка ідеї й наукова редакторка видання Світлана Маценка, автори досліджень: Алла Татаренко, Ольга Бандровська, Наталія Висоцька, Юрій Стулов, Софія Варецька, відповідальна редакторка видання Оксана Левицька.