Семінар для вчителів німецької мови на тему: “Цінності та формування цінностей на уроках німецької мови”

13.12.2018 | 09:02

11-12 грудня 2018 року у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка пройшов семінар з підвищення кваліфікації вчителів німецької мови шкіл сільських регіонів, який організовували Асоціація українських германістів і кафедра міжкультурної комунікації та перекладу факультету іноземних мов за підтримки Фонду імені Ганса Зайделя. Семінар було присвячено питанням методики і дидактики викладання німецької мови як іноземної. В заході взяло участь 15 учителів з Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Черкаської, Одеської, Львівської, Донецької, Хмельницької, Волинської та Тернопільської областей.

Мета семінару – формування у вчителів знань та навиків, необхідних для виховання у школярів основних громадянських та морально-етичних цінностей: рівноправності, толерантності, свободи віросповідання і думки, верховенства права. Лекції виголосили провідні викладачі кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, представники Австрійської академічної служби обміну та колеги з Віденського університету.