Студентський проект “Як ми бачимо Україну?”

20.12.2017 | 11:17

У понеділок та вівторок, 11-12 грудня, студенти ІІІ курсу кафедри міжкультурної комунікації захищали свої проекти на теми, що стосуються України, а саме “Політика”, “Спорт”, “Культура”. За словами пана Йоахіма Гронвальда метою проекту був пошук відповіді на питання “Як бачать українці себе, та чи співпадає картина з тою, яку бачать німці?”. Наша кафедра висловлює велику подяку ініціатору та куратору цього проекту п. Йоахіму Гронвальду, який протягом 5 тижнів розповідав студентам прийоми проведення презентацій та як правильно виступати перед великою публікою.

“У німецьких ЗМІ чутно про Україну лише у контексті корупції та війни, тому ми мало що знаємо про цюк країну”, – розповідав п. Гронвальд на одному із семінарів. Для самих учасників це була можливість презентувати Україну для німців, позаяк п. Гронвальд усі проекти забрав зі собою для подальшого її поширення.

Більше фото Ви можете знайти тут.