Вибори нового голови студентської ради факультету іноземних мов

17.04.2015 | 11:05

new_head

16. 04. 2015р. на факультеті іноземних мов Львівського національного університету ім. Івана Франка відбулася студентська звітно-виборча конференція. В заході взяли участь 33 студенти факультету іноземних мов, а також заступник декана факультету Іващишин Ольга Михайлівна, заступник голови студентського уряду Львівського національного університету Пільц Оксана та голова профбюро факультету Герич Ганна. У програму конференції було включено:
• звіт про виконаної за рік роботи голови студентської ради факультету іноземних мов Степана Лопухіна;

• вибори нового голови студентської ради факультету іноземних мов.
На конференції затвердили звіт Степана Лопухіна, а також обрали нову голову студентської ради факультету іноземних мов із двох запропонованих на цю посаду осіб. Нею стала студентка другого курсу Кузик Ірина, якапредставила свою програму щодо подальших змін на факультеті та висловила бажання продуктивно співпрацювати зі студентамии та керівництвом факультету.