Розклад групи Іна23 (1-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок08:30 - 09:50щотижня407, 408Основна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Пайонкевич Христина Петрівна
10:10 - 11:30щотижня407, 407aОсновна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Пайонкевич Христина Петрівна
11:50 - 13:10щотижня407, 410Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаВдовичин Уляна Ігорівна, Ворончак Лілія Богданівна
13:30 - 14:50щотижня410, 418Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаВдовичин Уляна Ігорівна, Ворончак Лілія Богданівна
Вівторок10:10 - 11:30по чисельнику405Основи екологіїлекціяКойнова Ірина Богданівна
15:45 - 17:05щотижняФізичне виховання (англійська філологія)практична
Середа08:30 - 09:50щотижня242, 401Основна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Пайонкевич Христина Петрівна
10:10 - 11:30по чисельнику434Лінгвокраїнознавство (англійська філологія)лекціяСподарик Оксана Володимирівна
по знаменнику435aЛінгвокраїнознавство (англійська філологія)практичнаХоміченко Віра Вікторівна
11:50 - 13:10щотижня311Феномен масової культури (другий потік)лекціяСінькевич Ольга Борисівна
13:30 - 14:50по чисельнику405Вступ до спеціальності (англійська мова)лекціяБілинський Михайло Емільович
по знаменнику413Вступ до спеціальності (англійська мова)практичнаКузик Оксана Андріївна
15:05 - 16:25щотижняОсновна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Пайонкевич Христина Петрівна
Четвер08:30 - 09:50по чисельнику405Українська мовалекціяМацюк Галина
по знаменнику410, 418Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаВдовичин Уляна Ігорівна, Ворончак Лілія Богданівна
10:10 - 11:30щотижня403Філософія (перший потік)практичнаКадикало Аннa Михайлівнa
П'ятниця13:30 - 14:50щотижня404, 407aОсновна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Пайонкевич Христина Петрівна
15:05 - 16:25щотижня404, 407aОсновна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Пайонкевич Христина Петрівна