Розклад групи Іна23 (2-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок10:10 - 11:30щотижня411, 412Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаХомицька Іванна Іванівна, Стецько Ярина Тарасівна
11:50 - 13:10щотижня401, 402, 403, 404, 407, 407a, 408, 413, 423, 424, 435aОсновна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Кунець Христина Богданівна
по чисельнику311Політологія (перший потік)лекціяЛитвин Віталій Сергійович
по знаменнику418, 420, 421, 423, 424Політологія (перший потік)практичнаОсадчук Ігор
Вівторок08:30 - 09:50щотижня311Етика і естетикалекціяФльорко Лілія
405Історія європейського мистецтвалекціяЖишкович Володимир Іванович
10:10 - 11:30щотижня433Історія світової літератури (перший потік)лекціяКушнір Ірина Богданівна
11:50 - 13:10по чисельнику241, 242, 242a, 407, 407a, 412, 413, 418, 420, 421, 424Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаХомицька Іванна Іванівна, Стецько Ярина Тарасівна
по знаменнику241, 242, 242a, 407, 407a, 413, 420, 421, 424, 426, 435aОсновна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Кунець Христина Богданівна
13:30 - 14:50щотижня401, 402, 403, 404, 407, 407a, 408, 409, 410, 413, 435aОсновна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Кунець Христина Богданівна
Середа13:30 - 14:50щотижня401, 404, 413, 420, 421, 423, 424, 429, 435a, 436Основна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Кунець Христина Богданівна
15:05 - 16:25щотижня402, 403, 404, 407, 407a, 409, 429Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаХомицька Іванна Іванівна, Стецько Ярина Тарасівна
Четвер08:30 - 09:50щотижня433Лексикологія (англійська філологія)лекціяПотятиник Уляна Олексіївна
10:10 - 11:30по чисельнику418, 420, 421, 423, 429Філософія (перший потік)практичнаБоднар Ірина Миронівна
по знаменнику405Філософія (перший потік)лекціяРижак Людмила Віталіївна
11:50 - 13:10по чисельнику405Українська мовалекціяМацюк Галина
по знаменнику404, 407, 407a, 408, 413, 426Основна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Кунець Христина Богданівна
13:30 - 14:50щотижня429, 432, 436Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаХомицька Іванна Іванівна, Стецько Ярина Тарасівна
П'ятниця11:50 - 13:10по чисельнику418, 420, 421, 423, 424Історія української культурипрактичнаГалуйко Роман
по знаменнику311Історія української культурилекціяВаськів Андрій
13:30 - 14:50щотижня401, 402, 403, 404, 407, 407a, 408, 409, 410, 413, 435aОсновна мовапрактичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Кунець Христина Богданівна