Розклад групи Іна24 (1-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок08:30 - 09:50щотижня404, 407aОсновна мовапрактичнаХоміченко Віра Вікторівна, Ковалів Соломія Юріївна
10:10 - 11:30щотижня403, 404Основна мовапрактичнаХоміченко Віра Вікторівна, Ковалів Соломія Юріївна
11:50 - 13:10щотижня432, 436Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаСтецько Ярина Тарасівна, Ярошко Наталія Сергіївна
13:30 - 14:50щотижня403, 429Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаСтецько Ярина Тарасівна, Ярошко Наталія Сергіївна
Вівторок10:10 - 11:30по чисельнику405Основи екологіїлекціяКойнова Ірина Богданівна
11:50 - 13:10по чисельнику434Історія світової літератури (перший потік)лекціяСенчук Ірина Анатоліївна
15:45 - 17:05щотижняФізичне виховання (англійська філологія)практична
Середа08:30 - 09:50щотижняОсновна мовапрактичнаХоміченко Віра Вікторівна, Ковалів Соломія Юріївна
11:50 - 13:10щотижня311Феномен масової культури (другий потік)лекціяСінькевич Ольга Борисівна
13:30 - 14:50по чисельнику434Вступ до спеціальності (англійська мова)лекціяБілинський Михайло Емільович
по знаменнику434Вступ до спеціальності (англійська мова)практична
15:05 - 16:25щотижня402Основна мовапрактичнаХоміченко Віра Вікторівна, Ковалів Соломія Юріївна
Четвер08:30 - 09:50по чисельнику405Українська мовалекціяМацюк Галина
по знаменнику407, 422Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаСтецько Ярина Тарасівна, Ярошко Наталія Сергіївна
10:10 - 11:30по чисельнику433Філософія (перший потік)практичнаБоднар Володимир Михайлович
П'ятниця11:50 - 13:10по чисельнику434Лінгвокраїнознавство (англійська філологія)лекціяСподарик Оксана Володимирівна
по знаменнику434Лінгвокраїнознавство (англійська філологія)практичнаСподарик Оксана Володимирівна
13:30 - 14:50щотижня407, 408Основна мовапрактичнаХоміченко Віра Вікторівна, Ковалів Соломія Юріївна
15:05 - 16:25щотижня407, 408Основна мовапрактичнаХоміченко Віра Вікторівна, Ковалів Соломія Юріївна