Розклад групи Інн21 (2-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок08:30 - 09:50щотижня432, 435a, 436Друга іноземна мова (німецька філологія)практичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Ляшенко Тетяна Степанівна
10:10 - 11:30щотижня406, 416, 425Основна мова (німецька)практичнаДимчевська Наталія Василівна, Теребушко Юрій Романович
11:50 - 13:10щотижня411, 412, 425Основна мова (німецька)практичнаДимчевська Наталія Василівна, Теребушко Юрій Романович
Вівторок08:30 - 09:50щотижня311Етика і естетикалекціяФльорко Лілія
405Історія європейського мистецтвалекціяЖишкович Володимир Іванович
10:10 - 11:30по чисельнику418, 420, 421, 423Політологія (перший потік)практичнаЧміль Ірина
по знаменнику405Політологія (перший потік)лекціяЛитвин Віталій Сергійович
11:50 - 13:10по чисельнику406Друга іноземна мова (німецька філологія)практичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Ляшенко Тетяна Степанівна
по знаменнику406, 412Основна мова (німецька)практичнаДимчевська Наталія Василівна, Теребушко Юрій Романович
Середа08:30 - 09:50щотижня411, 412, 425Основна мова (німецька)практичнаДимчевська Наталія Василівна, Теребушко Юрій Романович
10:10 - 11:30по чисельнику434Лексикологія (німецька філологія)практичнаШум’яцька Олександра Михайлівна
по знаменнику425, 434Основна мова (німецька)практичнаДимчевська Наталія Василівна, Теребушко Юрій Романович
Четвер08:30 - 09:50щотижня426Основна мова (німецька)практичнаДимчевська Наталія Василівна, Теребушко Юрій Романович
10:10 - 11:30щотижня434Історія світової літератури (другий потік)лекціяКушнір Ірина Богданівна
11:50 - 13:10по чисельнику418, 420, 421, 423Філософія (другий потік)практичнаЛанюк Євген Юрійович
по знаменнику405Філософія (другий потік)лекціяДжунь Валерій Володимирович
13:30 - 14:50по чисельнику405, 407, 407a, 408Українська мовапрактична
по знаменнику402, 403Друга іноземна мова (німецька філологія)практичнаГавронська-Суслова Іванна Богданівна, Ляшенко Тетяна Степанівна
П'ятниця08:30 - 09:50щотижня434Лексикологія (німецька філологія)лекціяПаславська Алла Йосипівна
10:10 - 11:30по чисельнику405Історія української культурилекціяВаськів Андрій
по знаменнику413, 418, 421, 423Історія української культурипрактичнаМальчевський Олег
11:50 - 13:10щотижня406, 425Основна мова (німецька)практичнаДимчевська Наталія Василівна, Теребушко Юрій Романович