Розклад групи Інп21 (1-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок10:10 - 11:30щотижняг315Перша іноземна мова (англо-український переклад)лекція
11:50 - 13:10щотижня423, 426Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
13:30 - 14:50щотижня423, 426Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
Вівторок08:30 - 09:50по чисельнику434Українська мовалекціяМацюк Галина
434Українська мова за професійним спрямуванням (другий потік)практичнаМазурик Данута, Хібеба Наталія
по знаменнику401Перша іноземна мова (англо-український переклад)лекція
10:10 - 11:30щотижня433Історія світової літератури (Інп)лекціяКушнір Ірина Богданівна
11:50 - 13:10по чисельникуг314, г315Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
15:45 - 17:05щотижняФізичне виховання (класична філологія, переклад)практична
Середа08:30 - 09:50щотижня416, 425Друга іноземна мова (англо-український переклад)практичнаПаламар Наталя Ігорівна, Жох Ірина Петрівна
10:10 - 11:30по чисельнику405Вступ до спеціальності (англо-український переклад)лекціяСитар Руслана Андріївна
по знаменнику402, 405Вступ до спеціальності (англо-український переклад)практичнаРущак Олена Віталіївна
11:50 - 13:10щотижня311Феномен масової культури (другий потік)лекціяСінькевич Ольга Борисівна
13:30 - 14:50по чисельнику422, 55Друга іноземна мова (англо-український переклад)практичнаПаламар Наталя Ігорівна, Жох Ірина Петрівна
Четвер08:30 - 09:50по чисельнику416, 425Друга іноземна мова (англо-український переклад)практичнаПаламар Наталя Ігорівна, Жох Ірина Петрівна
10:10 - 11:30щотижня416, 425Друга іноземна мова (англо-український переклад)практичнаПаламар Наталя Ігорівна, Жох Ірина Петрівна
11:30 - 12:50по чисельнику434Філософія (третій потік)практичнаЛущ Уляна Ігорівна
по знаменнику405Основи екологіїлекціяКойнова Ірина Богданівна
13:30 - 14:50по чисельнику424, 426Друга іноземна мова (англо-український переклад)практичнаПаламар Наталя Ігорівна, Жох Ірина Петрівна
П'ятниця08:30 - 09:50щотижня410, 423Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
10:10 - 11:30щотижняг314, г315Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
11:50 - 13:10по чисельнику405Лінгвокраїнознавство (англо-український переклад)лекціяСитар Руслана Андріївна
по знаменнику405, 55Лінгвокраїнознавство (англо-український переклад)практичнаРущак Олена Віталіївна
13:30 - 14:50по чисельнику421, 422Друга іноземна мова (англо-український переклад)практичнаПаламар Наталя Ігорівна, Жох Ірина Петрівна
по знаменнику426Перша іноземна мова (англо-український переклад)лекція