Розклад групи Іна31 (1-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок11:50 - 13:10по чисельнику55Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаКотовські Галина Федорівна, Ворончак Лілія Богданівна
по знаменнику424, 433Теорфонетика англійської мовипрактичнаТатаровська Олеся Василівна, Бабійчук Людмила Василівна
13:30 - 14:50по чисельнику413Національна англійська літературапрактичнаКоминська Наталія Іванівна
по знаменнику434Національна англійська літературалекціяЯремчук Вікторія Володимирівна
15:05 - 16:25по чисельнику434Лексикологія другої іноземної мови (англійська філологія)практичнаВіталіш Любов Петрівна
по знаменнику410, 429Основна мова (англійська)практичнаСнєда Юлія Степанівна, Кузик Оксана Андріївна
16:40 - 18:00щотижня410, 426Основна мова (англійська)практичнаСнєда Юлія Степанівна, Кузик Оксана Андріївна
Вівторок15:05 - 16:25по чисельнику424, 426Історія мови (англійська - перший потік)практичнаКурпіль Ольга Стефанівна, Масюкевич Юлія Миколаївна
по знаменнику434Історія мови (англійська - перший потік)лекціяКурпіль Ольга Стефанівна
Середа09:30 - 10:50щотижняФізичне виховання (англійська філологія)практична
11:50 - 13:10щотижня401, 406Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаКотовські Галина Федорівна, Ворончак Лілія Богданівна
13:30 - 14:50по чисельнику425, 426Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаКотовські Галина Федорівна, Ворончак Лілія Богданівна
Четвер08:30 - 09:50по чисельнику405Українська мова за професійним спрямуванням (перший потік)практичнаМацюк Галина
13:30 - 14:50по знаменнику434Фразеологія англійської мовилекціяЧеркас Наталія Володимирівна
15:05 - 16:25по чисельнику424, 426Стилістика англійської мови (перший потік)практичнаЛотоцька Кароліна Ярославівна, Ладницька Олеся Львівна
по знаменнику434Стилістика англійської мови (перший потік)лекціяЛотоцька Кароліна Ярославівна
16:40 - 18:00щотижня413, 426Основна мова (англійська)практичнаСнєда Юлія Степанівна, Кузик Оксана Андріївна
18:10 - 19:30по чисельнику407, 435aОсновна мова (англійська)практичнаСнєда Юлія Степанівна, Кузик Оксана Андріївна
П'ятниця13:30 - 14:50щотижня114, 405, 406, 410, 433, 434РелігієзнавстволекціяГалуйко Роман
15:05 - 16:25щотижня424, 426Основна мова (англійська)практичнаСнєда Юлія Степанівна, Кузик Оксана Андріївна
16:40 - 18:00щотижня412, 425Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаКотовські Галина Федорівна, Ворончак Лілія Богданівна