Розклад групи Іна31 (2-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок13:30 - 14:50щотижня434Жанрово-стилістична типологія текстів (англійська мова)лекціяБехта Іван Антонович
405Особливості жіночого письма англійської літератури XX-XXI ст.лекціяПоліщук Надія Юріївна
15:05 - 16:25щотижня402, 403Основна мова (англійська)практичнаСнєда Юлія Степанівна, Кузик Оксана Андріївна
16:40 - 18:00щотижня402, 435aДілова іноземна мова (англійська)практичнаБарановська Ольга Дмитрівна, Черкас Наталія Володимирівна
434Країнознавство (Англія)лекціяБаран Зоя Анатоліївна
Вівторок13:30 - 14:50щотижня433Країнознавство (Англія)лекціяБаран Зоя Анатоліївна
15:05 - 16:25по чисельнику405Національна англійська літературалекціяЯремчук Вікторія Володимирівна
по знаменнику420Національна англійська літературапрактичнаКоминська Наталія Іванівна
16:40 - 18:00щотижня401, 402Основна мова (англійська)практичнаСнєда Юлія Степанівна, Кузик Оксана Андріївна
Середа11:50 - 13:10щотижня434Основи лінгвістики текстулекціяБехта Іван Антонович
Четвер13:30 - 14:50по знаменнику410, 435aІсторія мови (англійська - перший потік)практичнаСабат Наталія Олексіївна, Завгороднєв Юрій Анатолійович
15:05 - 16:25щотижня409, 413Основна мова (англійська)практичнаСнєда Юлія Степанівна, Кузик Оксана Андріївна
16:40 - 18:00щотижня403, 407aДруга іноземна мова (англійська філологія)практичнаКотовські Галина Федорівна, Теребушко Юрій Романович
18:10 - 19:30щотижня401, 403Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаКотовські Галина Федорівна, Теребушко Юрій Романович
П'ятниця11:50 - 13:10по чисельнику405Психологія (перший потік)лекціяСазонова Олена Володимирівна
по знаменнику418Психологія (перший потік)практичнаСазонова Олена Володимирівна
13:30 - 14:50щотижня434Майстерність педагогічної діяльності (перший потік)лекціяГорук Наталія Михайлівна
433Соціолінгвістика (перший потік)лекціяМацюк Галина
311СоціологіялекціяКудринська Анна Іванівна
405Теорія і практика освітилекція
15:05 - 16:25щотижня403, 404Основна мова (англійська)практичнаСнєда Юлія Степанівна, Кузик Оксана Андріївна
16:40 - 18:00щотижня402, 403Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаКотовські Галина Федорівна, Теребушко Юрій Романович