Розклад групи Іна32 (2-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок13:30 - 14:50щотижня434Жанрово-стилістична типологія текстів (англійська мова)лекціяБехта Іван Антонович
405Особливості жіночого письма англійської літератури XX-XXI ст.лекціяПоліщук Надія Юріївна
311СоціологіялекціяКудринська Анна Іванівна
15:05 - 16:25щотижня404, 407Основна мова (англійська)практичнаТатаровська Олеся Василівна, Ладницька Олеся Львівна
16:40 - 18:00щотижня403, 407Ділова іноземна мова (англійська)практичнаКузик Оксана Андріївна, Татаровська Олеся Василівна
434Країнознавство (Англія)лекціяБаран Зоя Анатоліївна
Вівторок13:30 - 14:50щотижня433Країнознавство (Англія)лекціяБаран Зоя Анатоліївна
15:05 - 16:25по чисельнику405Національна англійська літературалекціяЯремчук Вікторія Володимирівна
по знаменнику433Національна англійська літературапрактичнаМихайлюк Наталія Ігорівна
16:40 - 18:00щотижня403, 413Основна мова (англійська)практичнаТатаровська Олеся Василівна, Ладницька Олеся Львівна
Середа11:50 - 13:10щотижня434Основи лінгвістики текстулекціяБехта Іван Антонович
Четвер13:30 - 14:50по чисельнику434Основи наукових досліджень (англійська філологія)лекціяБілинський Михайло Емільович
по знаменнику413Історія мови (англійська - перший потік)практична
15:05 - 16:25щотижня418, 421Основна мова (англійська)практичнаТатаровська Олеся Василівна, Ладницька Олеся Львівна
16:40 - 18:00щотижня408, 410Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаПиц Тарас Богданович, Крайник Ольга В'ячеславівна
18:10 - 19:30щотижня404, 407Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаПиц Тарас Богданович, Крайник Ольга В'ячеславівна
П'ятниця11:50 - 13:10по чисельнику405Психологія (перший потік)лекціяСазонова Олена Володимирівна
по знаменнику420Психологія (перший потік)практичнаМирошниченко Дмитро Олексійович
13:30 - 14:50щотижня434Майстерність педагогічної діяльності (перший потік)лекціяГорук Наталія Михайлівна
433Соціолінгвістика (перший потік)лекціяМацюк Галина
405Теорія і практика освітилекція
15:05 - 16:25щотижня401, 402Основна мова (англійська)практичнаТатаровська Олеся Василівна, Ладницька Олеся Львівна
16:40 - 18:00щотижня401, 404Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаПиц Тарас Богданович, Крайник Ольга В'ячеславівна