Розклад групи Іна36 (2-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок13:30 - 14:50щотижня434Жанрово-стилістична типологія текстів (англійська мова)лекціяБехта Іван Антонович
405Особливості жіночого письма англійської літератури XX-XXI ст.лекціяПоліщук Надія Юріївна
15:05 - 16:25щотижняОсновна мова (англійська)практичнаДацько Юлія Михайлівна, Кінаш Леся Ярославівна
16:40 - 18:00щотижня421Ділова іноземна мова (англійська)практична
Вівторок15:05 - 16:25щотижня433, 434Країнознавство (Англія)лекціяБаран Зоя Анатоліївна
16:40 - 18:00щотижняОсновна мова (англійська)практичнаДацько Юлія Михайлівна, Кінаш Леся Ярославівна
Середа11:50 - 13:10щотижня434Основи лінгвістики текстулекціяБехта Іван Антонович
13:30 - 14:50по чисельнику405Національна англійська літературапрактичнаЯремчук Вікторія Володимирівна
по знаменнику405Національна англійська літературалекціяЯремчук Вікторія Володимирівна
Четвер13:30 - 14:50по чисельнику433Історія мови (англійська - перший потік)практичнаКурпіль Ольга Стефанівна
по знаменнику434Основи наукових досліджень (англійська філологія)лекціяФедоренко Ольга Ігорівна
15:05 - 16:25щотижняОсновна мова (англійська)практичнаДацько Юлія Михайлівна, Кінаш Леся Ярославівна
16:40 - 18:00щотижня401Друга іноземна мова (англійська філологія)практична
18:10 - 19:30щотижня407Друга іноземна мова (англійська філологія)практична
П'ятниця11:50 - 13:10по знаменнику424Психологія (перший потік)практичнаГорбаль Ірина Степанівна
13:30 - 14:50щотижня434Майстерність педагогічної діяльності (перший потік)лекціяГорук Наталія Михайлівна
433Соціолінгвістика (перший потік)лекціяМацюк Галина
311СоціологіялекціяКудринська Анна Іванівна
405Теорія і практика освітилекція
15:05 - 16:25щотижняОсновна мова (англійська)практичнаДацько Юлія Михайлівна, Кінаш Леся Ярославівна
по чисельнику405Психологія (перший потік)лекціяСазонова Олена Володимирівна
16:40 - 18:00щотижня404Друга іноземна мова (англійська філологія)практична