Розклад групи Іна44 (1-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок15:05 - 16:25по чисельнику420, 421Теорграматика (англійська мова)практичнаШпак Ольга Андріївна, Рядська Розанна Іванівна
по знаменнику434Теорграматика (англійська мова)лекціяШпак Ольга Андріївна
16:40 - 18:00по чисельнику405Національна англійська літературалекціяСенчук Ірина Анатоліївна
по знаменнику405Національна англійська літературапрактичнаСенчук Ірина Анатоліївна
18:10 - 19:30по чисельнику420Педагогіка (перший потік)практичнаЛозинська Оксана Романівна
по знаменнику311Педагогіка (перший потік)лекціяРавчина Тетяна Василівна
Вівторок13:30 - 14:50по чисельнику424, 426Методика викладання англійської мовипрактична
по знаменнику434Методика викладання англійської мовилекціяСаноцька Лариса Георгіївна
15:05 - 16:25по чисельнику93Основи охорони праціпрактичнаКіт Любов Ярославівна
по знаменнику407a, 408Основна мова (англійська)практичнаДейчаківська Олександра Володимирівна, Войтюк Світлана Миколаївна
16:40 - 18:00щотижня242a, 55Основна мова (англійська)практичнаДейчаківська Олександра Володимирівна, Войтюк Світлана Миколаївна
Середа11:00 - 12:20щотижняФізичне виховання (англійська філологія)практична
15:05 - 16:25щотижня407, 409Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаМаєвська Ольга Тадеушівна
18:10 - 19:30по чисельнику405Теорія і практика перекладу (англійська мова)лекціяГрабовецька Ольга Сергіївна
по знаменнику405Теорія і практика перекладу (англійська мова)практична
Четвер13:30 - 14:50щотижня406, 412Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаМаєвська Ольга Тадеушівна
15:05 - 16:25щотижня405Комунікативні проблеми граматикилекціяТатаровська Олеся Василівна
433Технології і тілесність у літературі модернізмулекціяБандровська Ольга Трохимівна
16:40 - 18:00щотижня409, 420Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаМаєвська Ольга Тадеушівна
П'ятниця13:30 - 14:50щотижня241, г314Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаМаєвська Ольга Тадеушівна
15:05 - 16:25по чисельнику311Безпека життєдіяльностілекціяПетришин Роман Степанович
по знаменнику93Безпека життєдіяльностіпрактичнаТретяк Оксана Іванівна
16:40 - 18:00щотижня408, 409Основна мова (англійська)практичнаДейчаківська Олександра Володимирівна, Войтюк Світлана Миколаївна
18:10 - 19:30щотижня426, 429Друга іноземна мова (англійська філологія)практичнаМаєвська Ольга Тадеушівна