Розклад групи Інм11 (1-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок08:30 - 09:50по чисельнику410Перша іноземна мова (німецько-український переклад)практичнаБораковський Любомир Адамович, Михайлівська (Макеєвець) Юлія Олександрівна
10:10 - 11:30по чисельнику405Історія УкраїнилекціяГолубко Віктор Євстафійович
по знаменнику434Історія УкраїнипрактичнаГенега Роман Ярославович
11:50 - 13:10щотижня405Вступ до літературознавства лекціяМацевко-Бекерська Лідія Василівна
434Історія світової літератури (перший потік)лекціяЯремчук Вікторія Володимирівна
13:30 - 14:50по чисельнику405Вступ до мовознавствалекціяГонтарук Лариса
по знаменнику405Вступ до мовознавствапрактичнаГонтарук Лариса
Вівторок08:30 - 09:50по чисельнику416, 418Перша іноземна мова (німецько-український переклад)практичнаБораковський Любомир Адамович, Михайлівська (Макеєвець) Юлія Олександрівна
по знаменнику405Безпека життєдіяльностілекціяПисаревська Соломія Василівна
10:10 - 11:30щотижня401, 416Перша іноземна мова (німецько-український переклад)практичнаБораковський Любомир Адамович, Михайлівська (Макеєвець) Юлія Олександрівна
11:50 - 13:10по чисельнику401, 402Латинська мовапрактичнаЗубченко Святослав Віталійович, Мегель Оксана Петрівна
по знаменнику416Перша іноземна мова (німецько-український переклад)практичнаБораковський Любомир Адамович, Михайлівська (Макеєвець) Юлія Олександрівна
Середа10:10 - 11:30щотижня408, 416Перша іноземна мова (німецько-український переклад)практичнаБораковський Любомир Адамович, Михайлівська (Макеєвець) Юлія Олександрівна
11:50 - 13:10щотижня95Безпека життєдіяльностіпрактичнаДереженець Василь Васильович
13:30 - 14:50щотижня407a, 418Латинська мовапрактичнаЗубченко Святослав Віталійович, Мегель Оксана Петрівна
Четвер11:50 - 13:10щотижня409, 416Перша іноземна мова (німецько-український переклад)практичнаБораковський Любомир Адамович, Михайлівська (Макеєвець) Юлія Олександрівна
13:30 - 14:50щотижня416, 418Перша іноземна мова (німецько-український переклад)практичнаБораковський Любомир Адамович, Михайлівська (Макеєвець) Юлія Олександрівна
П'ятниця08:30 - 09:50щотижня416, 418Перша іноземна мова (німецько-український переклад)практичнаБораковський Любомир Адамович, Михайлівська (Макеєвець) Юлія Олександрівна
14:00 - 15:20щотижняФізичне виховання (класична філологія, переклад)практична