Слюсар Ірина Ігорівна

Посада: асистент кафедри французької філології

Телефон (робочий): (032) 239-47-37

Електронна пошта: iryna.slyusar@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Наукові інтереси

Переклад , методика викладання іспанської мови,  лінгвокраїнознавство, фразеологія.

Курси

Біографія

У 2012 році закінчила НВК «Школа-садок «Софія» з поглибленим вивченням іспанської мови та  вступила на факультет іноземних мов Львівського національного університету імені  Івана Франка (спеціальність «Іспанська мова та література»). У 2016 році отримала диплом бакалавра з відзнакою і вступила на магістратуру цього ж факультету.

У 2016 році отримала диплом DELE (C1 ) (Diploma de Español como Lengua Extranjera).

У 2016-2017 роках навчалася в університеті UCA  у місті Кадіс (Іспанія) за програмою міжнародного обміну студентів Erasmus+.

У 2018 році отримала диплом магістра Львівського національного університету імені  Івана Франка та здобула професійну кваліфікацію «Викладач іспанської і англійської мов та світової літератури».

З 2018 року працює на посаді асистента кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка.

У квітні 2020 року пройшла курси акредитації та здобула право бути екзаменатором міжнародного екзамену DELE з іспанської мови для рівнів A1-A2.

У червні 2020 року пройшла курси акредитації та отримала право бути екзаменатором міжнародного екзамену DELE з іспанської мови для рівнів B1-B2.

У лютому 2021 року здала екзамен DELE (С2) (Diploma de Español como Lengua Extranjera).

У серпні 2021 року пройшла курси акредитації та здобула право бути екзаменатором міжнародного екзамену DELE з іспанської мови для рівнів С1-С2.

Різне

11.10.2019 – Всеукраїнська науково-методична майстерка для викладачів іспанської мови “Taller didáctico para profesores de ELE ACTUAL: «¿Cómo desarrollar las habilidades de la lengua en la enseñanza del español? Reflexión y práctica a partir de propuestas de AULA AMIGOS», організований видавництвом SM (Мадрид);

21.02.2020 – 22.02.2020 – науково-методична майстерка з викладання іспанської мови як

іноземної та специфіки міжнародного екзамену DELE, організована Інститутом Сервантеса

(м. Варшава) та факультетом іноземних мов Львівського національного університету імені

Івана Франка;

15.05.2021 – XVI дидактичний онлайн-семінар для викладачів іспанської мови як іноземної «Aprender/enseñar ELE en la situación del confinamiento», організований університетом м. Кадіс (Іспанія) та Асоціацією Іспаністів України;

24.09.2021 – дидактичний онлайн-семінар «La motivación en la clase de ELE» організований університетом м. Кадіс (Іспанія) та Асоціацією Іспаністів України;

01.10.2021 –  дидактичний онлайн-семінар «Práctica de destrezas orales en los cursos en línea de español como lengua extranjera», організований університетом м. Кадіс (Іспанія) та Асоціацією Іспаністів України.

Розклад