2nd International Humanities Week Кадіс (Іспанія)

06.07.2024 | 15:17
  З 10 по 14 червня в Університеті м. Кадіса (Іспанія) в рамках програми Еразмус+ відбувся 2nd International Humanities Week, присвячений процесам інтернаціоналізації у гуманітарній сфері. Цей форум обʼєднав делегатів з різних регіонів світу: Азії (Йорданія), Африки (Алжир та Кот-дʼІвуар) та Європи (Польща, Італія, Литва, Сербія, Франція та Україна). Делегація нашої країни була представлена викладачками Харківського національного університету імені Василя Каразіна Вікторією Чуб та Іриною Руднєвою, а також доцентом кафедри французької та іспанської філологій Львівського національного університету імені Івана Франка Ігорем Цимбалістим.
International Humanities Week був організований Факультетом Філософії та Словесності Університету м. Кадіса, модератором цього форуму був заступник декана з міжнародного співробітництва Рафаель Велес Нуньєс.
Програма семінару була цікавою і різноманітною. У форматі лекцій та круглих столів обговорювалися такі питання, як інтернаціоналізація навчальних програм та її реалізація у процесі навчання, інтернаціоналізація вдома (інтеграція міжнародного досвіду в освітній процес ЗВО), інтернаціоналізація наукових досліджень.
Також цікавим було знайомство з діяльністю європейського міжуніверситетського альянсу SEA-EU, який обʼєднує ЗВО шести європейських країн, серед них − Університет м. Кадіса. Це європейський проект, який пропонує нові форми реалізації навчального процесу, доступ до різноманітних програм мобільності, спільних наукових досліджень тощо.
Особливої уваги заслуговує культурна програма 2nd International Humanities Week, яка передбачала екскурсію в стилі перформансу по древньому Кадісу та знайомство з андалузьким музичним мистецтвом фламенко.
Участь у програмі Еразмус+ − це набуття нового досвіду, отримання додаткових професійних умінь та навичок, а також можливість ознайомлення з найсучаснішими стратегіями та тенденціями розвитку вищої школи.