ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ!

30.07.2016 | 10:06

 ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ!

У МОН закликають абітурієнтів погоджуватись на контракт після 1 серпня

Рішення написати заяву на контракт абітурієнту слід приймати лише після того, як буде анульовано його рекомендацію до зарахування на навчання за державним замовленням – не раніше 1 серпня 2016 року.

Про це заявила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, інформує прес-служба відомства.

«До МОН надходить багато звернень від абітурієнтів стосовно того, що приймальні комісії ВНЗ пропонують вступникам терміново, не очікуючи результатів конкурсу на держзамовлення, писати заяви на навчання на контракті. Немає жодних причин цього робити, конкурс на контракт проводитиметься пізніше, тому кожен встигне подати документи, якщо в абітурієнта взагалі виникне таке бажання», – зазначила Інна Совсун.

Заяви на допуск до участі у конкурсі для вступу на навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб – тобто на контракт – можна подати до 12 серпня – протягом 11 днів після оприлюднення списку рекомендованих до зарахування на бюджет.

Список рекомендованих на навчання за бюджетні кошти буде доступний для всіх 1 серпня. Вже тоді кожен абітурієнт знатиме, чи проходить на бюджет. З 1 по 5 серпня рекомендовані до зарахування повинні будуть принести оригінали своїх документів у виші, де вони отримали місце держзамовлення.

В цьому році, якщо вступник не подасть вчасно оригінали своїх документів, бюджетне місце буде просто анульовано, а не переходитиме тому, хто не пройшов на бюджет раніше. Таким чином, після першого числа список зарахованих на бюджет не збільшиться, тому абітурієнти, що не пройшли, можуть не чекаючи вибирати університет для навчання на контракті.

Режим доступу: http://zik.ua/news/2016/07/28/u_mon_zaklykayut_abituriientiv_pogodzhuvatys_na_kontrakt_pislya_1_serpnya_731702