Французькі лектори – студентам відділення французької філології

14.04.2021 | 17:30

Відповідно до статей Угоди між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Федерацією обмінів Франція-Україна студенти факультету іноземних мов, які вивчають французьку як першу і другу іноземну мову, мають змогу вдосконалювати свої знання з носіями мови. Другий семестр 2020-2021 н. р. особливо насичений присутністю французьких лекторів: Епонін ЛЬОР (Університет м. Лілль) викладає лінгвокультурологічний аспект французької мови; Валентина ВІНТЕНБЕРЖЕ (Університет м. Мон Блан Савуа) проводить тематичні дискусійні клуби; професор Жан-Клод ВІНО (Університет м. Гренобль) працює зі студентами 3-го курсу французької філології над мовно-стилістичними особливостями текстів (прозових і поетичних).