Гості з Товариства німецько-українського сприяння розвиткові економіки та науки

16.05.2019 | 18:40

11-го травня 2019 року до Львівського національного університету імені Івана Франка завітала делегація Товариства німецько-українського сприяння розвиткові економіки та науки на чолі з депутатом Європарламенту Петером Шпарі. Серед учасників делегації були працівники посольств, юристи, економісти, викладачі та студенти. Із делегацією зустрівся Ректор університету проф. Володимир Мельник. У ході дружньої розмови Ректор розповів про Львівський університет, головні напрями його освітньої та міжнародної діяльності, зокрема, наголосив на важливості підтримки демократичних процесів в Україні на Заході, потребі в спільному протистоянні російському агресору, в заходах, спрямованих на відновлення миру в Україні. Учасники зустрічі оглянули музей університету, виставку дитячих малюнків у рамках проектів Асоціації українських германістів «Схиляю голову перед українською жінкою» та «Мальовнича Україна». На факультеті іноземних мов делегація відвідала кафедру німецької філології та кафедру міжкультурної комунікації та перекладу. Декан факультету проф. Сулим В. Т. та завідувачі кафедр проф. Максимчук Б. В. та проф. Паславська А. Й. розповіли про діяльність факультету та кафедр. Після цього у Дзеркальній залі університету відбулась дискусія між членами делегації та студентами-германістами і перекладачами.