Хакатон Франкофонії 2020

12.10.2020 | 12:40

Три роки поспіль 20 березня, у міжнародний День франкофонії, студенти факультету іноземних мов та інших навчальних закладів, які вивчають французьку як основну і другу іноземну мову, а також студенти неспеціальних факультетів стають активними учасниками Марафону Франкофонії. Цього року через впровадження санітарних обмежень захід відбувся 2 жовтня у дистанційному режимі і набув нового формату не лише у назві, а також і в нових інтерактивних техніках взаємодії.

Цьогоріч Хакатон об’єднав понад 100 студентів-поціновувачів французької мови та географія конкурсу розширилася аж до 10 міст України. Впродовж цілого дня в активному та швидкому ритмі усі команди франкомовних атлетів виконували спільне завдання, а саме написати промову на одну з тем «Інклюзивна освіта», «Рівність між чоловіками та жінками», «Демократія. Правова держава», «Культурне і лінгвістичне різноманіття». Студенти кафедри французької філології гідно представили кафедру у цей день випробовувань і не підвели – показали свої знання з французької мови та культури Франції. Захід дав змогу студентам проявити себе у різних творчих завданнях, таких як створення відеороликів, проектної роботи, малюнка на задану тематику, інтерактивної вікторини – і все це з метою популяризації вивчення французької мови та культури. Команда м.Львова відзначена серед 5 команд-переможців, чим ми пишаємося і впевнено крокуємо до наступних перемог!