Підбиваємо підсумки науково-практичної конференції факультету іноземних мов, яка відбулася 28 вересня 2022 р.

08.10.2022 | 17:42
Конференція складалася із 7 секцій, серед яких англійська філологія (включно з підсекціями германістики, методики викладання англійської мови), перекладознавство та контрастивна лінгвістика, класична філологія, німецька філологія, міжкультурна комунікація і переклад, світова література, а також французька філологія.
Загалом на конференцію була  подана 141 теза (Збірник тез 2022).
Переглянути записи конференцій по секційно, а також запис пленарного засідання, на якому виступили в.о. декана факультету іноземних мов доц. Бораковський Л. А. та завідувачка кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови КПІ, докторка філологічних наук, проф. Тараненко Л. І. можна за посиланням:
Дякуємо усім, хто взяв участь у конференції, будемо раді бачити вас на наступних конференціях!»