Приїзд французьких стажерок

07.04.2019 | 20:26

Факультет іноземних мов і Кафедра французької філології з приємністю зустріли 5 магістранток з Франції. Всі вони майбутні вчителі французької мови як іноземної приїхали до Львова завдяки ініціативі ГО «Альянс Франсез» з метою поширення французької мови та культури, проведення занять зі студентами та обміну і набуття професійних навичок у сфері викладання. 2 квітня відбулася зустріч декана факультету проф.Сулима В.Т., завідувача Кафедри французької філології проф.Помірка Р.С. і директора ГО «Альянс Франсез» Ніколя Фасіно. Йшлося про обговорення співпраці в межах спільної угоди між двома установами. Як зауважив декан факультету, професійна діяльність носіїв мови – це вагома запорука підвищення мотивації студентів, поглиблення їх соціолінгвістичних та культурних знань. А наші гості зможуть ближче ознайомитися з українським побутом та культурою.