Відбувся науковий семінар кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура

17.11.2017 | 09:35

16 листопада відбувся черговий науковий семінар кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура. Доповідачем цього разу був доцент кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Бораковський Л. А., який  на запрошення проф. Зорівчак Р. П. представив результати свого дисертаційного дослідження «Зображення релігійних конфліктів у літературі Галичини (1848-1914)».

Доповідь видалася інформативною та цікавою, адже своє дослідження доповідач проводив у рамках наукового проекту Віденського університету «Австрійська  Галичина та її мультикультурна спадщина» і колегам було цікаво обмінятися досвідом щодо захисту наукових робіт закордоном та в Україні, порівняти методологію таких досліджень, подискутувати про перспективи майбутньої співпраці.