Відкрито доступ до Міжнародної повнотекстової бібліографії MLA!

08.10.2019 | 09:17

Відкрито доступ до Міжнародної повнотекстової бібліографії MLA!

З 1 жовтня до 30 листопада 2019 року для викладачів і студентів університету відкрито тестовий доступ до міжнародної повнотекстової бази даних (бібліографії) MLA (MLA International Bibliography with Full Text) інформаційної компанії EBSCO-Publishing (США).

Міжнародна повнотекстова бібліографія MLA охоплює праці з літературознавства, лінгвістики, фольклору, кіно, літературної критики, драматичного мистецтва, риторики та композиції, а також історії, теорії й практики викладання мови та літератури. База містить повні тексти приблизно 1000 періодичних видань, серед яких є і збірник наукових праць «Іноземна філологія», який видає факультет іноземних мов.

База доступна з університетських та домашніх комп’ютерів і персональних мобільних пристроїв з платформи http://search.ebscohost.com

Щоб отримати логін та пароль, надішліть запит на електронну адресу:
inozemna_filologiya@lnu.edu.ua