Відпочиваємо і пізнаємо рідний край

02.11.2022 | 12:28

У неділю, 27 жовтня, студенти першого та другого курсу іспанської філології факультету іноземних мов разом із викладачами-іспаністами Оксаною Павлівною Кушнір, Ольгою Тадеушівною Маєвською та Наталією Ігорівною Сухорською провели чудовий день у Карпатах, які особливо мальовничі в осінню пору. Під час мандрівки відвідали середньовічну наскельну фортецю Тустань, яка була важливим стратегічним об’єктом Карпатської лінії оборони рубежів Київської Русі, а згодом – Галицько-Волинського князівства, аналогів якій нема ніде у Європі, а також водоспад Кам’янка, який входить до складу національного природного парку “Сколівські Бескиди”, вважається об’єктом рекреаційного туризму і належить до гідрологічних пам’яток природи України. Ця подорож стала першою у цьому навчальному році і, сподіваємось, що не останньою.