Вітаємо студентів французької та іспанської філологій з отриманням дипломів бакалавра

18.07.2024 | 07:12

Ще зовсім недавно ми розповідали вам про успіхи наших студентів на державній екзаменаційній атестації. А сьогодні, ділимося з вами радістю, відчуваючи водночас трохи сум, бо наші бакалаври отримали дипломи. Пригадуємо кожну студентку чи студента, які прийшли до нас на 1 курс: смішні цікаві, а головне, сповнені бажання вчитися. Більшість з наших бакалаврів прийшли на кафедру без елементарних знань французької чи іспанської мов. А вже через 4 роки вільно володіють мовами, перекладають, чи вже мають гарну роботу. Були, звичайно, й ті, які мали знання цих мов і зараз їх рівень володіння мовою просто вражає.

Вітаємо студентів французької та іспанської філологій з такою визначною подією у житті і впевнені, що кожен викладач кафедри віддав частинку себе для досягненні вами чудових результатів навчання. Шановні студенти! Наші найщиріші вітання! Бажаємо вам гідно нести горде ім’я випускника нашого університету, факультету та кафедри, яка доклала всіх зусиль, щоб ви досягли висот. Світлого майбутнього та щасливого завтра вам, у мирній незалежній та процвітаючій Україні !Пам’ятаймо завжди завдяки кому ми змогли зібратися у чудовій залі нашого університету,  щоб ви отримати диплом державного зразка, який засвідчує вашу високу кваліфікацію.
І, звичайно, до зустрічі у магістратурі! попереду багато планів та задумів. Нумо їх втілювати в життя!