Вітаємо Тетяну Олексіївну Буйницьку з Ювілеєм!

24.02.2016 | 15:45

23 лютого 2016 р. факультет іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка привітав доцента кафедри німецької філології Буйницьку Тетяну Олексіївну, колишнього декана, відомого германіста, досвідченого викладача з 90-літним Ювілеєм. Основним життєвим кредо ювілярки є невтомна праця, яка приносить радість і натхнення до нових здобутків на благо германської філології та підготовки висококваліфікованих фахівців. Тетяна Олексіївна – людина, у якої завжди на першому місці стоїть обов’язок. ЇЇ люблять і поважають за професіоналізм, завзятість у роботі, мудрість, толерантність і доброзичливість.

jub3

За значні здобутки у галузі освіти доцента Буйницьку Т. О. нагороджено грамотами ректора Університету та департаменту освіти Львівської обласної державної адміністрації. ЇЇ привітали вітчизняні та зарубіжні вчені.
Декан і викладачі факультету іноземних мов бажають Тетяні Олексіївні Буйницькій міцного здоров’я, нових успіхів та життєвих сил на довгі роки!