Викладачі кафедри французької та іспанської філологій взяли участь у Конгресі іспаністів України

30.09.2025 | 00:00

Традиційно викладачі кафедри французької та іспанської філологій Ольга Маєвська, Олена Сайфутдінова, Оксана Кушнір, Яна Хомицька взяли участь у Конгресі іспаністів України. Цьогоріч XIII Конгрес під назвою «Українська іспаністика на цифровій мапі світу» відбувся 19–20 вересня в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова у змішаному форматі. Викладачі долучилися до роботи в секціях із лінгвістики, перекладу, методики, літератури, історії та суспільних наук. Олена Сайфутдінова разом з Ольгою Зінченко (Харківський національний університет ім. В. Каразіна) представили доповідь «Практика гри для навчання іспанської мови як іноземної в університеті». У ній було розкрито природу людської гри, її типи, а також представлено практичні ігрові техніки та їхню користь у процесі навчання. Ольга Маєвська спільно з Богданом Чумою (Український католицький університет) представили доповідь «Пам’ять про іспанську громадянську війну в Україні: історичний та мистецький ракурс», у якій проаналізували українську рецепцію та інтерпретацію війни в поезії, літературі та публіцистиці. Конгрес став не лише майданчиком для наукових дискусій, а й чудовою нагодою поспілкуватися з колегами з різних міст України, обмінятися досвідом і підтримати одне одного у складні часи. Щиро дякуємо ЗСУ, організаторам і всім учасникам за можливість зустрітися та працювати разом!