Звіт про літнє засідання студентського літературного наукового гуртка «PLEYADA-2»

02.07.2020 | 13:16

На час літнього карантину студентки-учасниці гуртка провели  засідання онлайн у zoom. Впродовж півтора години ми обговорили плани
майбутніх досліджень і обмінялися враженнями від прочинаних книг у червні, а саме, С. Обуховська розповіла про роман Діккенса «Великі
сподівання», О. Маркевич про роман Л.М. Олкотт «Маленькі жінки», С. Курило про образ Бріджит Джонс, М. Чабан про особливості
детективного сюжету М. Бюссі у романі «Чорні водяні лілії», М. Дмитерко підготувала буктрейлер за романом Фіцджеральда «Великий Гтсбі», І. Волокітіна показала презетацію про роман Фіцджеральда «Ніч лагідна» . Керівник гуртка І. Б. Кушнір розповіла про викорстаня казки для інтерпретації картин на уроках мистецтва на прикладі казок «Магріт і чарівний ліс». Запрошуємо долучатися до наступних засідань гуртка !

Кушнір І.Б., доц.кафедри світової літератури