Звіт про засідання студентської конференції (підсекція кафедри світової літератури)

27.09.2024 | 22:07

27 вересня 2024 року відбулося секційне засідання студентської наукової конференції кафедри світової літератури. Конференція відбувалася в онлайн-форматі. У засіданні взяло участь 15 учасників – студентів факультету іноземних мов, а також викладачі кафедри світової літератури проф. Мацевко-Бекерська Л. В., проф. Бандровська О. Т., доц. Заваринська М. С., доц. Кушнір І. Б., ас. Бойченко О. І.

Свої наукові доповіді презентували: В. Бучко (науковий керівник доц. Сенчук І. А.) – “Christian themes and allegory in “The chronicles of Narnia” by C. S.  Lewis”, М. Гарасим (науковий керівник доц. Сенчук І. А.) – “Концепція людини і світу у п’єсі Семюела Беккета “Кінець гри”, О. Добрівська (науковий керівник доц. Варецька С. О.) – “The search for identity: Nora Helmer’s independence and self-sacrifice in Ibsen’s “A doll’s house”, А. Михальчук (науковий керівник проф. Бандровська О. Т.) – “Narrative complexity in Ford Madox Ford’s Parade’s End“, К. Палош (науковий керівник доц. Кушнір І. Б.) – “Символіка їжі в романі Генріха Бьолля “Очима клоуна”, І. Пенцко (науковий керівник проф. Бандровська О. Т.) – “Просвітництво, наука і філософські проблеми в романі Елізабет Гілберт “Природа всіх речей”, А.-М. Рад (науковий керівник проф. Бандровська О. Т.) – “The governess novel іn British literature оf the 19th and  20th c.”, К. Саєнко (науковий керівник доц. Кушнір І. Б.) – “Інтермедіальні перегуки в романі Джона Фаулза “Колекціонер”: живопис”, Л. Стружанська (науковий керівник доц. Сенчук І. А.) – “The construction оf self іn Virginia Woolf’s novel The Waves“, М. Тацинець (науковий керівник проф. Бандровська О. Т.) – “National identity in the literary works of Ukrainian emigrant writers of the late 19th and early 20th c.”,  Н. Федорів (науковий керівник доц. Сенчук І. А.) – “Memory, time and identity in Kazuo Ishiguro’s novel The Remains Of The Day“, Ю. Цап (науковий керівник проф. Бандровська О. Т.) – “Intertextuality and intermediality in the novels “On chesil beach” and “Atonement” by Ean McEwan”, Н. Чайка (науковий керівник проф. Бандровська О. Т.) – “Family dynamics, otherness, and societal alienation in Doris Lessing’s “The fifth Child” and “Ben in the world”, І. Ярова (науковий керівник проф. Бандровська О. Т.) – “Childhood’s war experience and narrative peculiarities in the novel “The book thief” by Marcus Zusac”, С. Яцків (науковий керівник доц. Сенчук І. А.) – “Charlotte Brontë’s Villette: genre peculiarities and narrative techniques”.

Виступи студентів були присвячені актуальним питанням дослідження різноманітних аспектів світової літератури. Учасники конференції долучилися до обговорення доповідей і планування перспектив подальшої тематики наукових літературних досліджень. Засідання секції світової літератури стало прикладом наукового спілкування між учасниками з традиційно цікавими доповідями. На завершення доц. Кушнір І. Б. висловила подяку всім, хто взяв участь у роботі секції, запросила до участі в наступних наукових заходах кафедри світової літератури.