Комунікативний та акціональний підхід

Дата проведення: 30.11.2015

9-10 червня 2016 року, у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті іноземних мов, в ауд. 405, було проведено Другий Семінар викладачів чільних університетів міст Західної України: Івано-Франківська, Рівне, Чернівців, Острога, Ужгорода, Мукачеве.

З сучасним й цікавим дидактичним матеріалом ознайомив лектор університету Ліон 2 – Ерве Дешам. З вітальним словом виступив декан факультету іноземних мов доцент Сулим В.Т., заступник декана Кость Г.М. та завідувач кафедри французької філології Помірко Р.С.

Семінар мав за мету ознайомити викладачів університетів з сучасними підходами викладання французької мови у вищій школі, зокрема йшлося про комунікативний та акціональний підходи, їх застосування на практиці, демонстрації проведення різноманітних ательє з креативного письма, застосування автентичного мовного матеріалу, обговорення засобів спонукання до усного вираження тощо. Окрема увага приділялася оцінюванню по міжнародній системі CECR та врахування критеріїв, що можуть впливати на незалежне оцінювання.

Семінар пройшов в творчій та невимушеній атмосфері, всі учасники отримали дипломи про участь, здобули нові знання та навички та отримали змогу обмінятися досвідом.