Свято вишиванки

24.04.2015 | 22:20

Вишиванка – національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками. І де б ти не навчався, працював, чи, зрештою, проживав, ти – українець і вишиванка – не лише твій оберіг, а й один із найцінніших скарбів.

Embroidery2
Саме тому студенти факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка вирішили присвятити вшануванню вишиваної сорочки окремий день – 23 квітня.

Embroidery2

Під керівництвом голови профкому Герич Анни і голови студради Кузик Ірини та при допомозі усіх охочих коридори факультету було прикрашено українською символікою та вишитими рушниками, студенти одяглися у національне вбрання, а на площі перед університетом провели флешмоб за участі усіх бажаючих.

Embroidery3
День пройшов вдало, а студенти задоволено посміхалися, адже змогли здійснити усе задумане. Дякуємо усім, хто долучився до цього дійства і вклав часточку своєї душі, сили та підтримки.