Продуктивне літнє стажування викладачів французької філології
Липень повниться спекотними днями, буянням квітів, літніми грозами і щебетом пташок та всіма іншими необхідними атрибутами відпусток. Але викладачі нашої кафедри користаються відпусткою не лише для відпочинку, а й для написання наукових статей, розробки нових цікавих курсів і, звичайно, для підвищення своєї кваліфікації. Викладачі нашої кафедри – завідувачка кафедри, доц. Зоряна Піскозуб, доц. Ярина Стецько, доц. Наталя Демчук, ас. Наталя Миколаєвич-Джуман повернулися з трьохтижневого стажування у Франції, сповнені новими ідеями та задумами. Програма стажування була дуже цікавою та багатогранною і...
Читати »