Всеукраїнська науково-методична майстерка з іспанської мови

02.10.2019 | 22:50

11 жовтня 2019 року кафедра французької філології за участю видавництва SM (Іспанія) та Асоціації Іспаністів України проводить Всеукраїнську науково-методичну майстерку в рамках святкування Національного свята Іспанії (Día de Hispanidad) у Палаці Мистецтв.
Метою заходу є підтримка і розвиток іспаномовної освіти у навчальних закладах України. До участі в обговоренні питань викладання іспанської мови через комунікативний та ігрові аспекти, закріплення та практичного застосування вмінь та навичок запрошені вчителі та викладачі середніх та вищих навчальних закладів з усієї України. Координатор видавництва SM п. Пілар Ґарсія...

Талон «К» – здача академзаборгованості

20.01.2020 | 18:34

Здача академзаборгованості (талон «К») за предметами, які ведуть викладачі кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура, відбудеться 7 лютого. Початок  о 10 годині.

Новорічні та різдвяні привітання

03.01.2020 | 12:41

Щиро вітаємо Вас зі світлими та радісними зимовими святами. Нехай Різдво Христове принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть життєвої енергії, творчого натхнення, віри у здійсненні заповітних мрій та сподівань! Миру Вам, злагоди та впевненості у майбутньому!