Вітання з Днем науки

16.05.2020 | 19:22

Шановні викладачі та дорогі студенти!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем науки! Дякуємо за щоденну працю на благо вітчизняної філологічної науки. Бажаємо і надалі розвивати наукові традиції кафедр та факультету, примножувати наукові здобутки викладачів та студентів, сприяючи зростанню престижу факультетської науки в Україні та за її межами.

Натхнення для нових наукових звершень  та перемог!

Декан та заступники декана факультету іноземних мов.

Наукові здобутки науково-педагогічних працівників факультету іноземних мов у період з червня 2019 р. по травень 2020 р.

16.05.2020 | 19:40

Наук. досягнення ф-ту у 2019-2020рр.
Наукові здобутки науково-педагогічних працівників факультету іноземних мов
у період з червня 2019 р. по травень 2020 р.
Пишаємося нашими колегами, які захистили дисертації!

Доцент кафедри перекладознавства і констрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура Шмігер Т. В. захистив докторську дисертацію на спеціалізованій раді Д 35.051.13 у ЛНУ імені Івана Франка на тему «»Перекладознавчий аналіз – теоретичні та прикладні аспекти: давня українська література сучасними українською та англійською мовами» (захист відбувся 28.01.2020 р.).
Захищено 7 кандидатських дисертацій:
випускник аспірантури, громадянин Китаю Ванґ Юнґмінґ «Прагматико-когнітивні та семантико-функційні аспекти...