Зустріч координаторів Аcоціації українських германістів

01.12.2017 | 13:19

У  п’ятницю, 1 грудня, на факультеті іноземних мова відбулося засідання координаторів Асоціації українських германістів. Вступне слово до учасників виголосили декан факультету Володимир Сулим та Андреас Веннінґер, аташе з питань науки та освіти Посольства Республіки Австрія в Україні. Під час засідання було підбито підсумки діяльності Асоціації за 2017 рік та обговорено основні напрямки розвитку у наступному році.

Перед учасниками засідання виступив Міхаель Бек, асистент кафедри німецької філології, зі своєю доповіддю “Арістотель у телебаченні”. На завершення зустрічі виступила Президент АУГ проф. Алла Паславська з планом проведення 25 ювілейної конференції АУГ, що запланована на вересень 2018 року.

Фото із зустрічі Ви зможете переглянути на сторінках кафедри міжкультурної комунікації та перекладу та Асоціації українських германістів у мережі Facebook.