Дата проведення: 30.11.2012

IV Міжнародний Конгрес іспаністів України “Memoria y cultura en el hispanismo global”,  організований кафедрою французької філології факультету іноземних мов ЛНУ імені Івана Франка, Асоціацією іспаністів України та Посольством Королівства Іспанії в Україні, відбувся 4-5 жовтня 2013 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка.

У рамках Конгресу були представлені доповіді із різних галузей, а саме: лінгвістики, перекладу, літератури, історії, методики та дидактики. Також організаторами був проведений Круглий стіл, який об’єднав представників загальноосвітніх шкіл України та Посольства Королівства Іспанії в Україні, для обговорення актуальних проблем у викладанні іспанської мови; та була проведена зустріч між представниками університету м. Кадіс та проректором із міжнародних зв’язків В. Кириличем, на якій обговорювалися можливості співпраці між освітніми закладами.

У Конгресі взяли участь більше 150 учасників з усієї України, а також спеціалісти з іспаністики різних країн світу, зокрема: Польщі, Росії, Канади та Іспанії.