Х Дидактичний курс для вчителів іспанської мови

Дата проведення: 30.11.2014

Х Дидактичний курс для вчителів іспанської мови, організований кафедрою французької філології факультету іноземних мов ЛНУ імені Івана Франка, Асоціацією іспаністів України та Посольством Королівства Іспанії в Україні, відбувся 29-30 травня 2015 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Даний щорічний курс об’єднав у Львові понад 60 учасників, вчителів та викладачів іспанської мови, з усієї України для того, щоб удосконалити свої знання у викладанні іспанської мови як іноземної. Доповідачі (María del Carmen Méndez Santos, Javier García Berenguel, Fernando Martín Loeches Morales, Тетяна Гунько та Олег Нестеренко) підійшли максимально ретельно до вибору тем та форми проведення курсу. Розглянули проблематику емоційно ефективного навчання; способів письмового вираження; особливостей викладання ділової іспанської мови, тощо.

Майстер клас із ігрових методів ведення занять з іспанської мови мав максимально практичний характер із різноманітними прикладами вправ та ігор для учнів усіх вікових категорій.